O KANCELARII

Home / O KANCELARII

 

MONOLITH Kancelaria Prawa Upadłościowego to wiodąca w kraju Kancelaria specjalizująca się w prowadzeniu postępowań upadłościowych, tak dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, jak i prowadzących działalność gospodarczą. Kancelaria przeprowadza kompleksowe postępowanie upadłościowe osoby fizycznej od początku do końca. Dzięki profesjonalnemu zespołowi prawników, który posiada szeroką wiedzę w zakresie upadłości konsumenckich, Kancelaria zapewni Państwu fachowe wsparcie, generujące kluczowe rozwiązania w każdej konkretnej sytuacji. Nasze działania mają na celu doprowadzenie do redukcji wszelkich zobowiązań, całkowite oddłużenie, a także otoczenie kompleksową opieką prawną jedną z najważniejszych i największych wartości dla każdego z nas, jaką jest rodzina i posiadany majątek.

Siedziba MONOLITH Kancelaria Prawa Upadłościowego znajduje się w Warszawie. Obszar działania Kancelarii jest mobilny poprzez oddziały i obejmuje całą Polskę.( Warszawa, Szczecin, Poznań, Polkowice, Sopot, Koszalin, Olsztyn, Chełm, Bielsko-Biała, Kraków ). Cechuje się to dla Państwa dostępnością oferowanych przez nas usług na terenie całego kraju. Działamy błyskawicznie (kontakt 24h). Pomagamy skutecznie (wysoka skuteczność rozpatrywanych wniosków). Występujemy w roli reprezentantów Państwa interesów przed sądami oraz organami administracyjnymi właściwymi z uwagi na charakter sprawy oraz właściwość miejscową.

JAK DZIAŁAMY:

Powierzona nam przez Państwa sprawa trafia do zespołu konsultacyjnego, który poddaje ją merytorycznej analizie i dokonuje oceny prawnej (BEZPŁATNIE). Prawnik kierujący zespołem ustala i przyjmuje wybór strategii, która jest ściśle dopasowana do konkretnego przypadku, przedstawia wszystkie możliwe rozwiązania. W celu opracowania najlepszej strategii prosimy o pilny kontakt telefoniczny- wówczas uzgodnimy i wybierzemy dla Państwa możliwie najbliższy termin spotkania.

Jesteście Państwo w najlepszych Rękach.

Jesteśmy Silni Wiedzą i Doświadczeniem – wykorzystajcie ten potencjał !!!

MONOLITH Kancelaria Prawa Upadłościowego to zespół współpracowników, prawników praktyków, radców prawnych i adwokatów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w sprawach związanych z upadłościami. Specjalizujemy się w następujących dziedzinach prawa:

– prawo upadłościowe typu ,,of” (osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej)

– prawo upadłościowe typu ,,dg”(prowadzący działalność gospodarczą)

– postępowanie egzekucyjne,

– prawo restrukturyzacyjne,

Zadzwoń
Mapa