Pytania

Home / Pytania

Co to jest upadłość konsumencka?

Upadłość konsumencka to tak naprawdę oddłużanie osób fizycznych, które nie są w stanie spłacać swoich zobowiązań finansowych. To również sposób na pozbycie się raz na zawsze długów. To droga do nowego Życia, bez nękających telefonów, bez uporczywej korespondencji, wizyt windykatorów.

Kto może skorzystać z upadłości konsumenckiej ?

Skorzystać może każda osoba fizyczna Która na dzień złożenia wniosku nie prowadzi działalności gospodarczej (jeśli prowadziła-może ją zamknąć choćby dzień wcześniej), i wobec której w ciągu ostatnich 10 lat sąd nie ogłosił upadłości.

Jak współpracujesz z Kancelarią?

Upadłość konsumencka wiąże się z postępowaniem sądowym. Przeprowadzimy Ciebie przez ten proces od A do Z. Począwszy od pierwszego kontaktu, poprzez złożenie wniosku aż po ogłoszenie przez sąd Twojej upadłości konsumenckiej. Twoje zadanie to : wejść do sądu na rozprawę (o ile zostaniesz wezwany) przyjąć z pokorą postanowienie sądu o ogłoszenie upadłości i wyjść. Cała przygotowania zostawiasz nam.

Czy trzeba mieć majątek żeby ogłosić upadłość?

Nie absolutnie nie! Nie jest konieczne posiadanie jakiegokolwiek majątku przy postępowaniu o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Brak majątku nie jest przeszkodą do jej ogłoszenia.

Jakie są korzyści wynikające z ogłoszenia upadłości konsumenckiej?

Całkowite oddłużenie Zawieszenie postępowań sądowych,

Zawieszenie postępowań komorniczych,

Wykreślenie z rejestrów Dłużników BIK BIG i inne,

Zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych,

Komfort psychiczny i wewnętrzny spokój,

Otwierają się nowe perspektywy

Zadzwoń
Mapa