„Nie wierzę w upadłość konsumencką ona po prostu nie działa” 

Home / Uncategorized / „Nie wierzę w upadłość konsumencką ona po prostu nie działa” 

FAŁSZ !!! Z chwilą wejścia w życie znowelizowanej Ustawy 1/19204.05.2018 Dz.U. 2003Nr 60 poz. 535 U S TAWA z dnia 28 lutego 2003 r. Prawo upadłościowe, postępowanie upadłościowe dotyczące konsumentów (osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej) zostało uregulowane w części III ustawy Prawo upadłościowe. W Upadłości Konsumenckiej od stycznia 2015 r. zmieniło się po prostu wszystko, z ogromną korzyścią dla dłużnika.

Po pierwsze, brak majątku nie skutkuje oddaleniem wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej z art. 13 p.u.. Celem wiodącym konsumenckiego postępowania upadłościowego stało się całkowite jego oddłużenie. Każdy przepis Nowej Ustawy traktującej o upadłości konsumenckiej jest korzystniejszy dla dłużnika niewypłacalnego.
Po drugie następuje całkowite umorzenie wszystkich Twoich długów!!!! (wyjątek-alimenty)
Po trzecie każdy ma szansę na ogłoszenie jego upadłości konsumenckiej, bez względu na wiek, posiadany majątek, wykształcenie czy życie zawodowe!!!
Po czwarte najważniejsze STARTUJESZ W NOWE ŻYCIE CAŁKOWICIE BEZ DŁUGÓW !!!! WSZYSTKIE TWOJE DŁUGI ZOSTAJĄ UMORZONE !!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zadzwoń
Mapa